3 gegužės, 2024


Prisidėdami prie didesnio dėmesio SSA statybų pramonėje, mažiname dviejų populiarių internetinių kursų kainas. Kainos pakeistos kėlimo įrangos ir stropavimo kursams bei pavojingų rankinių įrankių kursams. Naujos kainos taikomos visoms kalboms.

Naujos kainos:
Kėlimo įrangos ir stropavimo – 1.990,-
Pavojingi rankiniai įrankiai – saugos kursas – 990,-

Trumpai apie kursus:
Kėlimo įrangos ir stropavimo kursai:

Mūsų internetiniame inkaravimo ir stropavimo kursų (kėlimo įranga) kurse rengiami dokumentais pagrįsti mokymai pagal Organizavimo, valdymo ir dalyvavimo taisykles, Vidaus kontrolės taisykles, Darbų vykdymo taisykles, Mašinų taisykles, Statybos taisykles ir Darbo vietos taisykles. Inkaravimo ir stropavimo kursas skirtas darbuotojams, dirbantiems srityse, kuriose kėlimo operacijos yra darbo dalis. Inkarai ir stropai užtikrina, kad kranų ir stropų operacijos būtų atliekamos saugiai. Šis kursas apima teisės aktuose nustatytus mokymo reikalavimus.

 

Pavojingi rankiniai įrankiai – saugos kursas:

Pavojingų rankinių įrankių naudojimo saugos kursai atitinka dokumentais įforminto mokymo reikalavimus pagal Darbo atlikimo taisyklių §10-2, Organizavimo, valdymo ir dalyvavimo taisykles ir Vidaus kontrolės taisykles. Kursuose pateikiama pagrindinė informacija apie saugų pavojingų smulkių įrankių, tokių kaip: kampiniai šlifuokliai, pjovimo pjūklai, varžtų pistoletai ir vinių pistoletai, naudojimą.

 

Mokymosi gimtąja kalba svarba:
Komunikacijos trūkumas statybų pramonėje taip pat gali kelti didelį pavojų saugai. Ypač tada, kai statybose dirba daug užsienio darbuotojų ir įmonių. Darbuotojai iš skirtingų šalių gali nemokėti vieni kitų kalbų ir nepažinti vieni kitų kultūrų. Todėl ypač svarbu, kad saugos mokymai būtų rengiami darbuotojams suprantama kalba. Bendrovė „Instant Norway” sutelkė dėmesį į kalbų iššūkius pramonėje, todėl daugumą internetinių kursų siūlo keliomis kalbomis, pavyzdžiui, norvegų, anglų, lenkų, lietuvių ir estų. Taisyklėse nėra tiesioginių reikalavimų dėl norvegų kalbos mokėjimo, tačiau mokymai turi būti rengiami ta kalba, kurią supranta juos gaunantis asmuo. Tai reiškia, kad daugelis kursų dalyvių, kuriems reikalingi svarbūs mokymai, gali juos gauti gimtąja kalba.