SSA statybos pramonėje

Šis SSA kursas skirtas būtent statybų pramonės darbuotojams. Šioje pramonės šakoje statistiškai dažniau nei kitose pramonės šakose pasitaiko traumų ir rimtų nelaimingų atsitikimų. Daugelis šių nelaimingų atsitikimų susiję su naujais darbuotojais ir užsienio darbininkais. Siekdami įveikti šį iššūkį, parengėme kursą, kuriame išsamiai supažindinama su SSA statybų aikštelėje.

Kaina: 990 NOK
Kursų trukmė: 3 valandos

Tikslas
Kurso tikslas – sumažinti traumų ir nelaimingų atsitikimų riziką darbo vietoje, supažindinant su pagrindiniais SSA principais Norvegijoje. Kursas apima Darbo aplinkos įstatymą ir atitinkamas statybų pramonei taikomas taisykles, atsakomybės pasidalijimą, SSA darbą praktikoje, rizikos vertinimą ir pirmąją pagalbą.

Tikslinė grupė
Visi, kurie dirbs statybvietėje.

Kurso temos
Darbo aplinkos įstatymas ir svarbiausi reglamentai / Įvadas į SSA / SSA darbas žingsnis po žingsnio / Rizikos analizė / SSA planas / Saugaus darbo analizė – SJA / Ergonomika ir fizinė darbo aplinka / Aplinkosaugos iššūkiai statybų pramonėje / Pirmoji pagalba

Ką gausite?
Diplomas

Kursų kalba
Kursas rengiamas norvegų, anglų, lenkų ir lietuvių kalbomis.

Kitos kalbos
Šį internetinį kursą galite baigti bet kada ir bet kur, naudodamiesi kompiuteriu, mobiliuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu. Kursas pedagoginiu požiūriu sudarytas iš modulių, kuriuose pateikiami filmai, tekstai, vaizdai ir baigiamasis testas.

Susiję kursai

Pastolių montavimo kursai 2-9 m

Kaina: 3990 NOK

Asmeninių keltuvų naudojimo kursai

Kaina: 1990 NOK

Apsaugos nuo kritimo kursai

Kaina: 990 NOK

Karštieji darbai

Kaina: 1490 NOK

SSA kursas vadovams

Kaina: 990 NOK
Visi kursai
instant-customer-support

Susisiekite