Pastolių montavimo kursai 2-5 m

2-5 m aukščio pastolių kursai atitinka Darbų atlikimo taisyklių 17-2 skirsnio reikalavimus. Visi, kurie naudoja, stato, išmontuoja ar tikrina pastolius, kurių platformos aukštis viršija 2 m, privalo dokumentais pagrįsti teorinį ir praktinį mokymą. Šiame internetiniame pastolių naudojimo kurse teorinis mokymas atitinka reglamento reikalavimus (7,5 val. teorijos).

Kaina: 1990 NOK
Kursų trukmė: 7,5 valandos

Tikslas
Suteikti darbuotojams kvalifikaciją montuoti, išmontuoti, modifikuoti ir tikrinti pastolius su viršutinėmis pastolių grindimis iki 5 metrų aukščio. Per pastolių naudojimo kursą būsite supažindinti su įvairiomis pareigomis, kurios gali būti susijusios su pastoliais. Per internetinį kursą susipažinsite su visais susijusiais įstatymais ir reglamentais, ypač daug dėmesio skirdami Darbo aplinkos įstatymui ir Darbų atlikimo taisyklėms. Be to, įgysite pagrindinį supratimą apie pastolių teoriją. Taip pat gausite bendrą įvadą į pastolių montavimą ir susipažinsite su įvairių tipų pastolių montavimu. Įskaitant ritininius, sisteminius ir sunkiuosius pastolius. Kaip ir visų mūsų kursų metu, pabaigoje apžvelgsite pirmosios pagalbos teikimo ir veiksmų ekstremaliose situacijose apžvalgą.

Tikslinė grupė
Darbuotojai, kurie montuos, demontuos, modifikuos ir tikrins pastolius su viršutine pastolių perdanga iki 5 metrų aukščio.

Kurso temos
Įvadas / Standartai ir atsakomybė / Įstatymai ir reglamentai / Pastolių teorija / Pastolių montavimas ir naudojimas / Įvairių tipų pastolių montavimas ir demontavimas / Patikrinimas ir dokumentacija / Pirmoji pagalba

Ką gausite?
Kvalifikacijos pažymėjimas (elektroninis + plastikinė kortelė)

Kursų kalba
Kursai rengiami norvegų, anglų, lenkų, lietuvių, estų ir rumunų kalbomis.

Praktinis mokymas
Darbdavys turi dokumentais pagrįsti pakankamą praktinio mokymo trukmę (7,5 valandos), kad būtų įvykdyti reglamento reikalavimai dėl praktinio mokymo. Praktinį mokymą turi patvirtinti kompetentingas asmuo (asmuo, turintis panašaus kurso arba pastolių 2-9, pastolių montuotojo kurso kompetencijos pažymėjimą iš anksčiau). Užpildymo dokumentai pateikiami kurso metu.

Kiti kursai
Šį internetinį kursą galite baigti bet kada ir bet kur, naudodamiesi stacionariuoju kompiuteriu, mobiliuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu. Kursas pedagogiškai suskirstytas į modulius, kuriuose pateikiami filmai, tekstai, vaizdai ir baigiamasis testas.

Susiję kursai

Pastolių montavimo kursai virš 9 m

Kaina: 5990 NOK

Pastolių montavimo kursai 2-9 m

Kaina: 3990 NOK

Apsaugos nuo kritimo kursai

Kaina: 990 NOK
Visi kursai
instant-customer-support

Susisiekite