SSA kursas vadovams

Šis SSA kursas atitinka Darbuotojų saugos ir sveikatos įstatymo 3-5 skirsnio reikalavimus, nustatytus darbdaviui. Jūs, kaip darbdavys, privalote išklausyti mokymus sveikatos, saugos ir aplinkosaugos klausimais. Pareiga mokytis yra asmeninė ir negali būti įgaliota kitam asmeniui.

Kaina: 990 NOK
Kursų trukmė: 3 valandos

Tikslas
Šio kurso tikslas – išsamiai supažindinti su SSA taisyklėmis. Apžvelgsime įvairias priemones, procedūras ir taisykles, kurias galite įgyvendinti savo organizacijoje, ir įsigilinsime į svarbiausius SSA reglamentus. Šis internetinis kursas skirtas padėti jums užkirsti kelią galimiems pavojams ir pagerinti esamas fizines ir psichosocialines sąlygas darbo vietoje. Mūsų internetiniame kurse taip pat pateikiamas unikalus žingsnis po žingsnio parengtas SSA sistemų taikymo vadovas, kad jums būtų kuo paprasčiau laikytis teisės aktų reikalavimų ir sukurti saugią darbo vietą.

Tikslinė grupė
Vadovai ir prižiūrėtojai.

Kurso temos
Įvadas / Vadovo atsakomybė / Darbo aplinkos įstatymas / SSA taisyklės / SSA praktikoje / SSA praktikoje / Ekstremalios situacijos

Ką gausite?
Išlaikę kursą gausite dokumentus, patvirtinančius, kad atitinkate Darbo aplinkos įstatymo reikalavimus vadovams.

Kursų kalba
Kursas rengiamas norvegų, anglų, lenkų, lietuvių ir rumunų kalbomis.

Kiti kursai
Šį internetinį kursą galite baigti bet kada ir bet kur, naudodamiesi kompiuteriu, mobiliuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu. Kursas pedagoginiu požiūriu sudarytas iš modulių, kuriuose pateikiami filmai, tekstai, vaizdai ir baigiamasis testas.

Susiję kursai

SSA kursai saugos atstovams

Kaina: 2990 NOK

SSA statybos pramonėje

Kaina: 990 NOK

SSA užsienio darbuotojams

Kaina: 1090 NOK
Visi kursai
instant-customer-support

Susisiekite