Pastolių montavimo kursai 2-9 m

2-9 m aukščio pastolių kursai atitinka Darbų atlikimo taisyklių 17-3 skirsnio reikalavimus. Visi, kurie naudoja, stato, išmontuoja ar tikrina pastolius, kurių platformos aukštis viršija 2 m, privalo dokumentais pagrįsti teorinį ir praktinį mokymą. Šis internetinis pastolių kursas suteikia teorinį mokymą pagal reglamento reikalavimus (15 valandų teorijos).

Kaina: 3990 NOK
Kursų trukmė: 15 valandų

Tikslas
Suteikti darbuotojams kvalifikaciją montuoti, išmontuoti, modifikuoti ir tikrinti pastolius su viršutinėmis pastolių grindimis iki 9 metrų aukščio. Per pastolių naudojimo kursą būsite supažindinti su įvairiomis pareigomis, kurios gali būti susijusios su pastoliais. Per internetinį kursą susipažinsite su visais susijusiais įstatymais ir reglamentais, ypač daug dėmesio skirdami Darbo aplinkos įstatymui ir Darbų atlikimo taisyklėms. Be to, įgysite pagrindinį supratimą apie pastolių teoriją. Taip pat gausite bendrą įvadą į pastolių montavimą ir susipažinsite su įvairių tipų pastolių montavimu. Tai riedantys pastoliai, sisteminiai pastoliai, pakabinamieji pastoliai, vamzdžių ir movų pastoliai, mediniai pastoliai ir pakeliamieji pastoliai. Kaip ir visų mūsų kursų metu, pabaigoje apžvelgsite pirmosios pagalbos teikimo ir veiksmų ekstremaliose situacijose apžvalgą.

Tikslinė grupė
Darbuotojai, kurie montuos, demontuos, modifikuos ir tikrins pastolius su viršutine pastolių perdanga iki 9 metrų aukščio platformos.

Kurso temos
Įvadas / Standartai ir atsakomybė / Įstatymai ir reglamentai / Pastolių teorija / Pastolių montavimas ir naudojimas / Įvairių tipų pastolių montavimas ir demontavimas / Patikrinimas ir dokumentacija / Pirmoji pagalba

Ką gausite?
Kvalifikacijos pažymėjimas (elektroninis + plastikinė kortelė)

Kursų kalba
Kursai rengiami norvegų, anglų, lenkų, lietuvių, estų ir rumunų kalbomis.

Praktinis mokymas
Darbdavys privalo dokumentais pagrįsti pakankamą praktinio mokymo trukmę (15 valandų), kad būtų įvykdyti reglamento reikalavimai dėl praktinio mokymo. Praktinį mokymą turi patvirtinti kompetentingas asmuo (asmuo, turintis panašaus kurso arba ankstesnio pastolių montavimo kurso kompetencijos pažymėjimą). Kursų baigimo dokumentai pateikiami kurso metu.

Kita informacija
Šį internetinį kursą galite baigti bet kada ir bet kur, naudodamiesi kompiuteriu, mobiliuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu. Kursas pedagogiškai suskirstytas į modulius, kuriuose pateikiami filmai, tekstas, vaizdai ir baigiamasis testas.

Kursų atsiliepimai

 

Rafal K. – Buma AS

Vi har brukt Instantkurs for opplæring av våre ansatte i årevis. Kurset er forståelig og oversiktlig. Det er alltid god support fra Instant hvis du trenger det. Dette setter vi stor pris på.

Herman A. – Storum Stillas AS

Svært nyttig stillaskurs vi benytter i opplæring av ansatte. Kurset gir en grundig innføring i stillasbyggerfaget for våre ansatte som trenger kompetansebevis. Det er også en stor fordel at kurset tilbys på flere språk.

Susiję kursai

Pastolių montavimo kursai virš 9 m

Kaina: 5990 NOK

Pastolių montavimo kursai 2-5 m

Kaina: 1990 NOK

Apsaugos nuo kritimo kursai

Kaina: 990 NOK
Visi kursai
instant-customer-support

Susisiekite