Pirmoji Pagalba

Labai svarbu gebėti suteikti pirmąją pagalbą, kai kas nors ūmiai suserga ar įvyksta nelaimingas atsitikimas. Greitas reagavimas gali padėti išgelbėti gyvybę. Veiksmingas būdas pasirengti tokioms situacijoms - mokytis pagrindinių pirmosios pagalbos principų. Internetiniame kurse siūlomi įvadiniai pirmosios pagalbos mokymai, kurių metu dalyviai tvirtai supranta, kaip saugiai ir efektyviai elgtis ekstremaliose situacijose.

Kaina: 490 NOK

Tikslai
Šis pirmosios pagalbos kursas supažindina su pirmosios pagalbos pagrindais. Atidžiau apžvelgsime, kas yra pirmoji pagalba ir kodėl ji svarbi. Kurso metu perteikiame ABCDE mnemoniką, kuri nurodo, kokia tvarka turėtumėte teikti pirmąją pagalbą, taip pat pirmąją pagalbą įvairių rūšių sužalojimams.

Tikslinė grupė
Visiems.

Kurso temos
Prevencinės priemonės / Pagrindinė pirmoji pagalba / Informacija sveikatos priežiūros specialistams / Kardiopulmoninis gaivinimas / Kraujavimas / Kabanti trauma / Galvos trauma / Kaulų lūžiai / Nudegimai / Nušalimai / Hipotermija

Ką gausite?
Diplomas

Kursų kalba
Kursas rengiamas norvegų, anglų, lenkų, lietuvių ir rumunų kalbomis.

Kitos kalbos
Šį internetinį kursą galite baigti bet kada ir bet kur, naudodamiesi kompiuteriu, mobiliuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu. Kursas pedagoginiu požiūriu sudarytas iš modulių, kuriuose pateikiami filmai, tekstai, vaizdai ir baigiamasis testas.

Susiję kursai

Pastolių montavimo kursai 2-9 m

Kaina: 3990 NOK

Asmeninių keltuvų naudojimo kursai

Kaina: 1990 NOK

Pavojingi rankiniai įrankiai – saugos kursas

Kaina: 990 NOK

FSE kursas instruktuotam personalui

Kaina: 790 NOK

SSA statybos pramonėje

Kaina: 990 NOK
Visi kursai
instant-customer-support

Susisiekite