Pavojingi rankiniai įrankiai – saugos kursas

Pavojingų rankinių įrankių naudojimo saugos kursai atitinka dokumentais įforminto mokymo reikalavimus pagal Darbo atlikimo taisyklių §10-2, Organizavimo, valdymo ir dalyvavimo taisyklių ir Vidaus kontrolės taisyklių reikalavimus. Kursuose pateikiama pagrindinė informacija apie saugų pavojingų smulkių įrankių, tokių kaip: kampiniai šlifuokliai, pjovimo pjūklai, varžtų pistoletai ir vinių pistoletai, naudojimą.

Kaina: 990 NOK
Kursų trukmė: 3 valandos

Tikslas
Tikslas – pagilinti dalyvių žinias ir supažindinti juos su svarbiomis saugos priemonėmis, kad būtų išvengta traumų ir nelaimingų atsitikimų darbo vietoje. Kurso metu išsamiai supažindinama su įstatymais ir taisyklėmis, kurios taikomos tiems, kurie naudosis pavojingais rankiniais įrankiais, taip pat tiems, kurie vadovaus darbui su tokia įranga. Jame aptariamas bendras įvairių tipų įrankių naudojimas, pavojai, kuriuos įrankiai gali sukelti, taip pat kaip elgtis atliekant techninę priežiūrą ir tikrinimą. Kurse išsamiai aptariamos įvairios asmeninės apsaugos priemonės, kurios yra privalomos, ir kodėl jas reikia naudoti.

Tikslinė grupė
Darbuotojai, kurie naudosis pavojingais smulkiaisiais įrankiais, tokiais kaip kampiniai šlifuokliai, varžtų pistoletai, vinių pistoletai ir pjovimo pjūklai.

Kurso temos
Įstatymai ir taisyklės / Bendrosios darbo priemonės / Pjūklai / Ginklai / Kampiniai šlifuokliai / Gręžtuvai ir grąžtai / Pirmoji pagalba

Ką gausite?
Kvalifikacijos pažymėjimas (elektroninis + plastikinė kortelė)

Kursų kalba
Kursai rengiami norvegų, anglų, lenkų, lietuvių, estų ir rumunų kalbomis.

Praktinis mokymas
Darbdaviai turi įforminti praktinį mokymą (pildymo dokumentai pateikiami kurso metu). Praktinis mokymas gali būti vykdomas įmonėje/išorėje su kompetentingu asmeniu (asmeniu, kuris turi anksčiau išduotą panašaus kurso kompetencijos pažymėjimą).

Kiti kursai
Šį internetinį kursą galima baigti bet kada ir bet kur, naudojantis stacionariuoju kompiuteriu, mobiliuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu. Kursas pedagoginiu požiūriu sudarytas iš modulių, kuriuose pateikiami filmai, tekstas, vaizdai ir baigiamasis testas.

Susiję kursai

Karštieji darbai

Kaina: 1490 NOK

Kėlimo įrangos ir stropavimo kursai

Kaina: 1990 NOK

SSA statybos pramonėje

Kaina: 990 NOK
Visi kursai
instant-customer-support

Susisiekite