SSA užsienio darbuotojams

Užsienio darbuotojams skirtas SSA kursas - tai įvadinis SSA taisyklių kursas, kuriame daugiausia dėmesio skiriama iššūkiams, galintiems iškilti dirbant Norvegijoje. SSA kurse sužinosite apie taisykles, kurios taikomos dirbant sistemingai su sveikata, sauga ir aplinka Norvegijos organizacijose. Internetiniame kurse taip pat pateikiama naudingos informacijos apie tai, ką daryti ekstremalioje situacijoje.

Kaina: 1090 NOK

Tikslai
Šis internetinis kursas tinka tiems, kurie nori įgyti pagrindinį supratimą apie atitinkamus įstatymus ir reglamentus, taip pat tiems, kuriems reikia atnaujinti žinias apie SSA. Tačiau šio internetinio SSA kurso nepakanka jums, kaip organizacijos vadovui. Vietoj jo rekomenduojame išklausyti kursą „SSA vadovams”.

Tikslinė grupė
Užsienio darbuotojai

Visi nauji darbuotojai, kurie dirbs statybvietėje.

Kursų temos
Įvadas į SSA / Rizikos analizė / SHA planas / Ergonomika ir fizinė darbo aplinka / Aplinkosaugos iššūkiai statybų pramonėje / Pirmoji pagalba

Ką gausite?
Diplomą

Kursų kalba
Kursai rengiami norvegų, anglų, lietuvių, estų ir rumunų kalbomis.

Kitos kalbos
Šį internetinį kursą galite baigti bet kada ir bet kur, naudodamiesi kompiuteriu, mobiliuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu. Kursas pedagoginiu požiūriu sudarytas iš modulių, kuriuose pateikiami filmai, tekstai, vaizdai ir baigiamasis testas.

Susiję kursai

SSA statybos pramonėje

Kaina: 990 NOK

Informacinis kursas apie asbestą

Kaina: 990 NOK

Pavojingi rankiniai įrankiai – saugos kursas

Kaina: 990 NOK
Visi kursai
instant-customer-support

Susisiekite