Pastolių montavimo kursai virš 9 m

Aukštesnių nei 9 metrų pastolių montavimo kursas apima teorinius reikalavimus, keliamus pastolių montuotojams pagal Darbų vykdymo taisyklių 17-4 skirsnį (anksčiau šis kursas buvo žinomas kaip 46C skirsnio ir 13 skirsnio kursas). Šis internetinis kursas išsamiai supažindina su pastolių montavimu ir yra skirtas tiems, kurie montuos pastolius bet kokiame aukštyje arba kurie nesilaikys standartinio pastolių išdėstymo.

Kaina: 5990 NOK
Kursų trukmė: 36 valandos

Tikslas
Pastolių montuotojo kursas – tai 36 valandų trukmės pastolių montavimo kursas pagal Darbo aplinkos įstatymą ir atitinkamas taisykles. Internetinio kurso metu susipažinsite su visais susijusiais įstatymais ir reglamentais. Taip pat apžvelgsite įvairias pastolių rūšis ir jų savybes. Tai ritininiai pastoliai, sisteminiai pastoliai, pakabinamieji pastoliai, vamzdžių ir movų pastoliai, mediniai pastoliai ir lenkiamieji pastoliai. Kurso metu susipažinsite su įvairių pastolių montavimo etapais. Taip pat sužinosite, kokių atsargumo priemonių reikia imtis prieš pradedant montuoti, montuojant, naudojant pastolius ir juos išmontuojant. Jums bus pateikti pastolių montavimo skaičiavimo metodai.

Tikslinė grupė
Pastolių montuotojai

Darbuotojai, montuojantys / išmontuojantys / tikrinantys pastolius (aukštesnius nei 9 m platformos aukščio)

Kurso temos
Įvadas / Atsakomybė ir atsakomybė / Įstatymai ir taisyklės / Pastolių teorija / Pastolių tipai, klasės ir konstrukcija / Pastolių montavimas / Įvairių tipų pastolių montavimas ir demontavimas / Patikra ir dokumentacija / Pirmoji pagalba

Ką gausite?
Kvalifikacijos pažymėjimas (elektroninis + plastikinė kortelė)

Kursų kalba
Kursai rengiami norvegų, anglų, lenkų, lietuvių, estų ir rumunų kalbomis.

Praktinis mokymas
Norėdami gauti pastolių montuotojo pažymėjimą, turite pateikti šiuos dokumentus:

1. Ne mažiau kaip 72 valandų praktinį mokymą naudotis pastoliais (bent 3 skirtingų tipų).

2. Ne trumpesnį kaip 6 mėnesių darbą įmonėje, kurioje naudojami pastoliai.

Dokumentai, reikalingi baigusiems kursą, pateikiami kurso metu.

Kita informacija
Šį internetinį kursą galite baigti bet kada ir bet kur, naudodamiesi kompiuteriu, mobiliuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu. Kursas sudarytas iš modulių su filmais, tekstais, vaizdais ir baigiamuoju testu.

Susiję kursai

Pastolių montavimo kursai 2-9 m

Kaina: 3990 NOK

Pastolių montavimo kursai 2-5 m

Kaina: 1990 NOK

Apsaugos nuo kritimo kursai

Kaina: 990 NOK
Visi kursai
instant-customer-support

Susisiekite