Informacinis kursas apie asbestą

Tai informacinis ir (arba) pažintinis kursas apie asbestą. Šis kursas yra įvadas žmonėms, norintiems daugiau sužinoti apie asbestą ir su šia medžiaga susijusius pavojus, ir atitinka dokumentais patvirtintos kompetencijos reikalavimus, susijusius su Darbo aplinkos įstatymo 3-2 straipsniu. Kurso metu mokoma asbesto atpažinimo ir jo keliamų pavojų, tačiau tai nėra išsamus asbesto šalinimo kursas.

Kaina: 990 NOK
Kursų trukmė: 3 valandos

Tikslas
Tikslas – pagilinti bendras specialistų ir privačių asmenų žinias apie asbestą. Kurso metu sužinosite apie asbestą, šios medžiagos istoriją ir su ja susijusius pavojus, sužinosite, kur randame asbesto ir kaip atpažinti asbesto turinčius gaminius. Sužinosite apie asbestui taikomus įstatymus ir reglamentus, taip pat apie reikalavimus, keliamus tiek darbuotojui, tiek darbdaviui. Kurso metu įgyjate reikiamų žinių apie asbesto keliamus pavojus, kad galėtumėte išvengti tiek nelaimingų atsitikimų, tiek asbesto keliamų pavojų.

Tikslinė grupė
Darbuotojai, kuriems gresia atsitiktinio asbesto poveikio rizika.

Dailidės, santechnikai, elektrikai, griovėjai, santechnikai, izoliatoriai, montuotojai, stogdengiai, prižiūrėtojai, avarinių tarnybų darbuotojai ir kt.

Kursų temos
Įvadas / Įstatymai ir reglamentai / Informacija apie asbestą / Asbestas ir sveikata / Rizikos vertinimas / Praktinė informacija

Ką gausite?
Diplomas

Kursų kalba
Kursas rengiamas norvegų ir lietuvių kalbomis.

Kita informacija
Šį internetinį kursą galite baigti bet kada ir bet kur, naudodamiesi kompiuteriu, mobiliuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu. Kursas pedagoginiu požiūriu sudarytas iš modulių, kuriuose pateikiami filmai, tekstai, vaizdai ir baigiamasis testas.

Susiję kursai

Karštieji darbai

Kaina: 1490 NOK

Asmeninių keltuvų naudojimo kursai

Kaina: 1990 NOK

Įvadas į SSA

Kaina: 990 NOK
Visi kursai
instant-customer-support

Susisiekite