Kėlimo įrangos ir stropavimo kursai

Mūsų internetiniame kėlimo įrangos ir stropavimo kurse rengiami dokumentais pagrįsti mokymai pagal Organizavimo, valdymo ir dalyvavimo taisykles, Vidaus kontrolės taisykles, Darbų vykdymo taisykles, Mašinų taisykles, Statybos taisykles ir Darbo vietos taisykles. Inkarų ir diržų kursas skirtas darbuotojams, dirbantiems srityse, kuriose kėlimo operacijos yra darbo dalis. Inkarai ir diržai užtikrina, kad kėlimo darbai ir stropavimo operacijos būtų atliekamos saugiai. Šis kursas apima teisės aktuose nustatytus mokymo reikalavimus.

Kaina: 1990 NOK
Kursų trukmė: 6 valandos

Šis kursas skirtas pagilinti jūsų žinias apie įtvirtinimą, signalizavimą ir tvirtinimą diržais. Supažindinti su svarbiomis saugos priemonėmis, kad būtų išvengta traumų ir nelaimingų atsitikimų darbo vietoje. Kurso metu mokoma apie SSA ir taisykles, kurios taikomos darbo vietose, kuriose atliekami kėlimo darbai. Taip pat nuodugniai supažindinama su stropuotojo, inkaruotojo ir signalizuotojo užduotimis bei kėlimo įranga, naudojama šioms užduotims atlikti.

Tikslinė grupė
Darbuotojai, kurie padės kranų operatoriams atlikti diržų tvirtinimo, inkaravimo ir signalizavimo darbus.

Kurso temos
Įvadas / Įstatymai ir taisyklės / Signalizavimas / Terminologija / Kėlimo įranga / Taikymas / Pirmoji pagalba

Ką gausite?
Kvalifikacijos pažymėjimas (elektroninis + plastikinė kortelė)

Kursų kalba
Kursas rengiamas norvegų, anglų, lenkų, lietuvių, estų ir rumunų kalbomis.

Praktinis mokymas
Darbdaviai turi įforminti praktinį mokymą (pildymo dokumentai pateikiami kurso metu). Praktinis mokymas gali būti vykdomas įmonėje/išorėje su kompetentingu asmeniu (asmeniu, kuris turi anksčiau išduotą panašaus kurso kompetencijos pažymėjimą).

Kiti reikalavimai
Kursas apima dokumentais įforminto mokymo reikalavimus, susijusius su kabliais, diržais ir signalizacija. Tai nėra G11 kursas.

Šį internetinį kursą galite baigti kada norite ir kur norite, naudodamiesi kompiuteriu, mobiliuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu. Kursas pedagoginiu požiūriu sudarytas iš modulių, kuriuose pateikiami filmai, tekstas, vaizdai ir baigiamasis testas.

Susiję kursai

Pavojingi rankiniai įrankiai – saugos kursas

Kaina: 990 NOK

SSA statybos pramonėje

Kaina: 990 NOK

SSA užsienio darbuotojams

Kaina: 1090 NOK
Visi kursai
instant-customer-support

Susisiekite