SSA kursai saugos atstovams

Pagal Darbo aplinkos įstatymą darbdaviai privalo užtikrinti, kad saugos atstovai ir darbo aplinkos komitetų (AMU) nariai išklausytų ir dokumentais pagrįstų SSA mokymus. Daugeliui jų gali būti ir brangu, ir sudėtinga rasti laiko lankyti auditorinius kursus. Šis internetinis kursas skirtas tiems, kurie sutiko, kad užtenka trumpesnio nei 40 valandų mokymo laiko atstovams saugai.

Kaina: 2990 NOK

Tikslas
Norvegijos darbo inspekcija nurodo, kad jei įmonėje dirba daugiau nei 5 darbuotojai, turi būti išrinktas atstovas saugai. Darbdavys privalo užtikrinti, kad atstovas saugai būtų apmokytas taip, kad galėtų atsakingai atlikti savo pareigas. Pagal Organizavimo, valdymo ir dalyvavimo taisyklių 3-19 skirsnį minimalus mokymo reikalavimas yra 40 valandų. Tačiau yra numatyta išimtis, kurioje teigiama, kad šalys gali susitarti dėl trumpesnio nei 40 valandų mokymo laikotarpio. Tai grindžiama rizikos vertinimu organizacijoje ir, jei tai pateisinama, mokymai gali būti sutrumpinti. Šis susitarimas turėtų būti sudarytas raštu.

Kursas apima pagrindinius SSA principus, numatytus Darbo aplinkos įstatyme. Gausite įvadą į sistemingą SSA darbą, rizikos vertinimą ir pirmąją pagalbą.

Tikslinė grupė
Visiems, kurie ketina tapti atstovais saugai.

Kursų temos
Darbo aplinkos įstatymas ir pagrindiniai teisės aktai / Įvadas į SSA / Vaidmenys SSA darbe / Vidinė kontrolė / SSA darbas žingsnis po žingsnio / Rizikos analizė / Ergonomika ir fizinė darbo aplinka / Psichosocialinė ir organizacinė darbo aplinka

Ką gausite?
Baigto kurso diplomas

Kursų kalba
Kursai rengiami norvegų, anglų, lietuvių ir rumunų kalbomis.

Kitos kalbos
Šį internetinį kursą galite baigti bet kada ir bet kur, naudodamiesi kompiuteriu, mobiliuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu. Kursas pedagoginiu požiūriu sudarytas iš modulių, kuriuose pateikiami filmai, tekstai, vaizdai ir baigiamasis testas.

Susiję kursai

SSA kursas vadovams

Kaina: 990 NOK

SSA statybos pramonėje

Kaina: 990 NOK

SSA užsienio darbuotojams

Kaina: 1090 NOK
Visi kursai
instant-customer-support

Susisiekite