SSA kursas montuojant modulines konstrukcijas

Šiame internetiniame kurse taip pat susipažinsite su darbo vietos žemėlapių sudarymu, rizikos vertinimu, modulinių pastatų montavimo planų ir priemonių rengimu bei įvairiais saugos iššūkiais, susijusiais su jūsų pramone. Šis kursas - tai esminis SSA mokymas tiems, kurie dirba su modulinių pastatų statyba.

Kaina: 4990 NOK
Kursų trukmė: 7 valandos

Tikslas
Kurso tikslas – pagilinti dalyvių žinias ir supažindinti juos su svarbiomis saugos priemonėmis, kad būtų išvengta traumų ir nelaimingų atsitikimų darbo vietoje. Kurso metu išsamiai supažindinama su įstatymais ir reglamentais, kurie taikomi asmenims, montuojantiems modulius. Kurse taip pat aptariamas bendras modulių montavimas ir saugos aspektai, susiję su betoninių elementų montavimu, tvirtinimu, pastoliais, apsauga nuo kritimo ir suvirinimu.

Tikslinė grupė
Darbuotojai, kurie dirbs su modulių montavimu.

Kurso temos
Teisės aktai ir taisyklės / SSA taisyklės / Moduliams taikomi SSA teisės aktai / Praktinis teisės aktų taikymas / Avarinės situacijos

Ką gausite?
Kvalifikacijos pažymėjimas (elektroninis + plastikinė kortelė)

Kursų kalba
Kursai rengiami norvegų, anglų, lenkų, lietuvių ir rumunų kalbomis.

Praktinis mokymas
Prieš išduodant kompetencijos pažymėjimą, praktinis mokymas turi būti įformintas dokumentais (pildymo dokumentai pateikiami kurso metu).

Kita informacija
Šį internetinį kursą galite baigti bet kada ir bet kur, naudodamiesi kompiuteriu, mobiliuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu. Kursas pedagoginiu požiūriu sudarytas iš modulių, kuriuose pateikiami filmai, tekstas, vaizdai ir baigiamasis testas.

Susiję kursai

Asmeninių keltuvų naudojimo kursai

Kaina: 1990 NOK

Karštieji darbai

Kaina: 1490 NOK

Kėlimo įrangos ir stropavimo kursai

Kaina: 1990 NOK
Visi kursai
instant-customer-support

Susisiekite