28 birželio, 2024

Pristatome naują kursą saugiam diizocianatų naudojimui. Šis kursas parengtas taip, kad atitiktų neseniai įvestus privalomojo mokymo reikalavimus. Pagal šias taisykles nuo 2023 m. rugpjūčio 24 d. visi, kurie profesionaliai ar pramoniniu būdu naudoja diizocianatus ir jų mišinius, privalo išklausyti dokumentais patvirtintus mokymus. Šis kursas užtikrina atitiktį REACH reglamento 2020/1149 reikalavimams, jame rengiami bendrojo ir vidutinio lygio mokymai (1 ir 2 lygiai).

Dizocianatai yra svarbūs įvairiose pramonės srityse, pavyzdžiui, putų, dangų ir klijų gamyboje. Tačiau jie gali būti pavojingi, veikdami kvėpavimo takus, sukeldami odos jautrumą ir kitas sveikatos problemas. Norint sukurti saugią darbo aplinką, labai svarbu suprasti šiuos pavojus ir būtinas saugos priemones. Darbdaviai turi užtikrinti, kad darbuotojai būtų gerai informuoti ir apmokyti ne tik tam, kad būtų laikomasi teisinių reikalavimų, bet ir tam, kad būtų apsaugota jų sveikata ir sauga.

Šis kursas yra būtinas, kad būtų laikomasi teisės aktų ir užtikrinama darbuotojų sveikata bei sauga. Kursų dalyviai sužinos apie riziką, susijusią su diizocianatais, ir būtinas saugos priemones, kad su jais būtų tinkamai dirbama, taip pat apie avarines procedūras.

Baigę kursą gausite diplomą, kuriuo oficialiai pripažįstamos įgytos žinios ir taisyklių laikymasis. Kursas rengiamas norvegų, anglų ir lietuvių kalbomis.

Norėdami gauti daugiau informacijos arba užsiregistruoti į kursus, skaitykite čia, taip pat peržiūrėkite būsimus internetinius seminarus mūsų praktikos kalendoriuje ir prisijunkite prie mokymų, kad užtikrintumėte saugesnę darbo vietą ir laikykitės teisės aktų reikalavimų.